Temat: [Mondeo 1996-2000] za krótki pas bezpieczeństwa :(
View Single Post
Stary 27-10-2012, 13:35   #8
USS_Missouri
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-01-2008
Skąd: Prawie Radom
Model: Ford C max 2007 - 2010
Silnik: 1,6ccm
Rocznik: 2007
Postów: 47
Domyślnie Odp: za krótki pas bezpieczeństwa :(

Cytat:
Napisał porysowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich , mam problem z pasem bezpieczeństwa w moim mondeo mk2 , który polega na tym iż jest za krótki i muszę na siłę zapinać nosidełko z dzieckiem ja daje rade ale żonka już nie da rady i moje pytanie czy ktoś może wie jaka jest długość pasa ? albo czy można włozyć np od mk 3 pas czy jakiś inny prosze o pomoc. Za wszelkie info bede wdzięczny pozdrawiam
Co prawda nie pomogę ale mała dygresja. Sam mam Mondeo MKII Sedan i gdzieś tak po roku eksploatacji autka urodził mi się syn. Nigdy nie było problemu z zapięciem nosidełka czy to z tyłu czy też z przodu. Należy jednak dokładnie przeczytać instrukcję zapinania pasów w konkretnym nosidełku. Później montowałem fotelik - teraz syn ma już trzy i pół roku i także nie ma problemu z zamontowaniem. Istnieje możliwość regulacji, napinania itp. Podobnie jednak jak w nosidełku także i przy foteliku dokładnie zapoznałem się z rysunkami montażowymi.
No nie wiem, ale u mnie taki problem nie wystąpił.
USS_Missouri jest offline   Odpowiedź z Cytatem