View Single Post
Stary 01-10-2012, 12:21   #7
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: Pomoc przy mojej padlinie.

Na razie wstrzymuje prace. Prawie wszystko co chcę zrobić wymaga posiadania migomatu. Wcześniej miałem od kogo go pożyczyć, teraz mig kumpla się spierniczył i nie ma jak podziałać. Z racji tego że mam dużo tego spawania, postanowiłem że kupię swój mig-mag. Jak wiadomo sprzęt nie jest tani, dlatego muszę sprzedać najpierw moje scorpio (i zostanę bez sprawnego samochodu, trzeba będzie odświeżyć sobie pamięć jak się kasuje bilet autobusowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i dopiero popchnę prace w sierce.
Ciężko będzie sprzedać skorka bo nie ma podtlenku gazu i nikt nie dzwoni o ten wóz. Zresztą ja się nie dziwie temu, bo skorek potrafi łyknąć nawet 11litrów beni w mieście. Na dzisiejsze ceny paliw to auto jest mało opłacalne.
Czekam więc na napływ kasy. Chciałem kupić jakiś dobry ten mig-mag tak za 2500zł. Może ktoś ma doświadczenie i możne coś doradzić co za taki pieniądz można by kupić. Mam dość dużo tych prac blacharskich, bo nie tylko bym miał jak posklejać sierke ale i mam do roboty tranzita mojego ojca oraz wozidło brata.
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem