Temat: [Mondeo 2007-2014] 6 biegowy automat - jak się sprawuje?
View Single Post
Stary 06-09-2012, 20:17   #149
sl10
ford::beginner
 
Avatar sl10
 
Zarejestrowany: 17-08-2012
Skąd: z nad morza
Model: mk4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 40
Domyślnie Odp: 6 biegowy automat - jak się sprawuje?

Cytat:
Napisał piciuuu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś w błędzie, mam MK4 z automatem 140KM. Też słyszałem opinie że te skrzynie się nie psują, sam mam to autko dopiero od miesiąca więc za dużo na temat awaryjności nie mogę powiedzieć. To mój pierwszy automat i na 100% następne auto będzie też w leniuchu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szkoda tylko że spalanie takie wysokie (11l/100km w mieście ale nie jeżdżę ekonomicznie)
tez mam wersje 140 KM(w dokumentach130) z 2007 mialem juz kilka samochodow i tylko z ASB fordowski nie jest idealny czasami sie dlugo zastanowia zanim zmieni bieg ale nie ma tragedii co do zmiany oleju to wyznaje zasade nieautoryzowanych serwisow ze nalezy go zmieniac co 60 tys zdaniem ASO nie wymienia sie oleju ale ich polityka jest zrozumiala ze wzgledu na pozniejszy serwis oczywiscie po gwarancji i odplatny.
spalanie rzeczywiste nie wg kompa 10-11 w miescie 8-9 na trasie
ps koszt wymiany oleju poza aso na oleju zgodnym ze specyfikacja forda okolo 400 zł nie duzy w porownaniu z naprawa ASB

Ostatnio edytowane przez sl10 ; 06-09-2012 o 20:23 Powód: dopisaek ps
sl10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem