Temat: [Focus 1998-2004] Podnoszą się obroty do 4tyś
View Single Post
Stary 05-09-2012, 15:05   #7
arturros15
ford::beginner
 
Imię: rafał
Zarejestrowany: 26-08-2012
Skąd: poznań
Model: Focus
Silnik: 18 16v
Rocznik: 1998
Postów: 13
Domyślnie Odp: Podnoszą się obroty do 4tyś

Resetowanie kompa było robione wcześniej, nic to nie pomogło, botem wgrywane było całe nowe oprogramowanie i przez około 180km było ok i problem znów wyszedł, mechanik podłączył znów pod kompa i zero błędów, czujnik VSS również był wypinany i nic nie dało zresztą licznik działa więc jest ok. TPS nie odkręcałem bo nie mam pojęcia jak się go sprawdza. Dziś byłem z zapytaniem w servisie Forda, mówię sobie może oni coś pomogą, a gość jak mantrę powtarzał że musi go pod kompa podłączyć (300zł) bo bez tego nic nie poradzi, ja mu mówię że wszystko online było na nowo wgrywane i że nie ma błędów a on znów że musi pod kompa podłączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobrze że nie miałem spluwy ze sobą bo wyrwał bym chwasta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aby było zabawniej to jeszcze w moją zaparkowaną Foczkę gość mi wczoraj Corsą rozciapaną wjechał i lekko plastiki połamał. Dobrze że nie mam tej spluwy,...

Ostatnio edytowane przez arturros15 ; 05-09-2012 o 15:08
arturros15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem