View Single Post
Stary 13-08-2012, 22:10   #18
michalp
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 28-03-2012
Skąd: rzeszow
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 21
Domyślnie Odp: Czarny dymek z rury wydechowej przy mocnym wdepnięciu szczególnie na 2 biegu.

Cytat:
Napisał Martinowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O Jezu...facet...kto Ci takich rzeczy nagadał ?!

Każde TDCI kopciło i będzie kopcić. To jedne z najbardziej kopcących diesli chyba...Popatrz na ulicy na Mondeo, Focusy TDCI, te jeszcze bez DPF, walą sadzą jak Stefan Batory nawet te po wyjeździe z salonu. Jak włączysz klimę, to nawet na luzie potrafi lecieć sadza z rury.


dlatego ja sie tym nie przejmuje i jezdze nie chce mi sie kasy wywalac bo moze tyci mniej z rury poleci a z dymem to niech sie ci za mna martwia
nooo to bardzo dobre podejście z jednej strony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niech inni wąchają spaliny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale z drugiej strony medalu to wiesz ... żeby to nie skutkowało większą awarią bo to nie Ci "z tyłu" będą walić grubymi tysiącami w naprawy tak jak ja ostatnio w lutym za kompleksową regeneracje wtrysków ... :]
michalp jest offline   Odpowiedź z Cytatem