View Single Post
Stary 07-08-2012, 17:58   #11
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Auto z Austrii

nie wiem czemu ludzie tak cisną się czasami na zakup danego egzemplarza, wczoraj pisałem na forum o przypadku szwagra mojego kolegi. Kolega namawiał go na kontakt ze mną bo znamy się wiele lat itd. ale nie odezwał się ,kolega pojechał ze szwagrem ponad 300km obejrzeć mazde 6 sprowadzoną z Danii ,kolega kumaty trochę w autach miał pewne wątpliwości co do auta ,skontaktował się ze mną ,wysłał link (jest też na tym forum) z Mazdą ,oceniłem że przód był walony i przebieg raczej mało realny ,poprosiłem go żeby zdobył VIN i nr.rejestracyjny (duński) auta ,dzięki uprzejmości kolegi z forum dostałem info o tej Mazdzie , okazało się że licznik cofnięty o 100tys km i auto było walone przodem ,wywaliło poduchy .Szybko przekazałem tą informację koledze ale on powiedział że właśnie sprzedający przywiózł auto i zwala z lawety czyli szwagier kupił mimo wiedzy jaką już miał .Trudno. Dzisiaj ten szwagier do mnie dzwoni co ma zrobić bo nie bardzo już chce to auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,pojechał do warsztatu okazało się jeszcze że poduchy silnika do wymiany ,skrzynia biegów (nie dziwi mnie to ) haczy . Piszę to właśnie po to żeby uzmysłowić że jak są jakieś wątpliwości ,nietypowe zachowania itd. to lepiej i bezpieczniej zrezygnować z auta ,nie jest ono jedynym autem na rynku które można kupić, jak to mówią "przezorny zawsze ubezpieczony". Mazdę taką można było spokojnie sprowadzić z D bo było w jego budżecie z czego wybierać ,nie dałby więcej niż temu handlarzowi , aha ,na rachunku (bo tak kupił) zaniżyli kwotę zakupu ,kupujący się zgodził na to ,nie wiem po co , teraz gdy może ochłonie i będzie walczył o zwrot kasy ,dostanie tyle ile ma na umowie .
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem