View Single Post
Stary 01-08-2012, 09:59   #14
mikeman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2010
Skąd: wgm
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 43
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

To może ja dorzucę swoje trzy grosze:
Mondeo 2.2 TDCI z 2006r., 117k przebiegu.
Postanowiłem zaprowadzić go na rozszerzony przegląd z wymiana płynów i filtrów, a dodatkowo wyserwisować klimę, bo momentami z wlotów czuć było lasem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najpierw sprawdziłem ofertę w swoim mieście (Milanówek) - 1050zł, potem ABSCar - 650zł. Wybór oczywisty, zwłaszcza że prace dosyć proste.
Oczywiście przed oddaniem nagrałem komórką film ze stanem podzespołów pod maską a także udokumentowałem licznik itd. W trakcie dnia okazało się, że wszystko w porzadku, poza tym że pasek klinowy już mocno słychać i zalecają wymianę całego zespołu- koszt 1200zł.
Poradziłem się Paola co ile się wymienia i ile to kosztuje, a że wycena i opinia była podobna zostawiłem w ABS, aby zrobili. Najchętniej pojechałbym do niego, ale prowadzanie samochodu po mechanikach to dla mnie spora trudność ze względu na pracę.
Wszystko wykonali, nakręciłem drugi film ze stanem po odbiorze. Wygląda na to że wszystko w porządku. Zostawiłem tam 1800zł.
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z kontaktu, obym był zadowolony z usługi i części. Tak BTW: zapewniono mnie że na części mam 2 lata gwarancji, a na przeprowadzane usługi 6 miesięcy.
mikeman jest offline   Odpowiedź z Cytatem