Temat: [Mondeo 2000-2007] dodawanie gazu przy włączonej klimie
View Single Post
Stary 13-07-2012, 12:11   #28
radekg32
ford::professional
 
Avatar radekg32
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 17-12-2007
Skąd: Wałbrzych
Model: MK 4
Silnik: 2.0 TDCI AUTOMAT 140 kucy
Rocznik: 2008
Postów: 1,135
Domyślnie Odp: dodawanie gazu przy włączonej klimie

Cytat:
Napisał AdamJ. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A te kabelki to dałeś jakieś grubsze? warto dać właśnie grubsze, a nie jak mój kolega cieńsze
Dałem 1,5 mm2,mialem grubszy ale juz nie chcialy wejsc w konektorki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mjprzem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do problemu z klimatyzacją i slabą moca silnika...to napisze tak: tak ma byc i jest to normalne zachowanie samochodu!!!!

im wiekszy silnik tym mniejsze odczycie strat mocy. Sprezarka Klimatyzacji ma kilka KW wiec prosze sie niedziwic ze jezeli samochod ktory potrzebowal normalnie do ruszenia 5KW a teraz z klima potrzebuje 10KW to jednak silnik na wolnych obrotach znacznie to odczuje.
To wytlumacz mi fakt,dlaczego wczesniej takiej sytuacji nie mialem?
II bieg wentylatora zaczal sie zalaczac jakis czas temu,wtedy przy wlaczonej A/C auto normalnie ruszalo bez wiekszej straty mocy.Z chwila kiedy wystapila usterka ,zaczal sie i problem z went.
A tak na marginesie to nie tylko moja przypadlosc,zwazywszy na to,ze jest nawet kilka tematow z tym zwiazanych.
mjprzem nic nie dzieje sie bez przyczyny,cos musi powodowac to ,ze wtyczka sie topi.
__________________
pozdrawiam Radek
radekg32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem