View Single Post
Stary 07-07-2012, 07:51   #53
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Wtyczka rezystora-będe wdzięczny za zdjęcia

Odświeżę trochę temat bo znalazłem chyba złoty środek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Borykając się z problemem II giego biegu wentylatora wymieniłem wszystko, czyli rezystor, wtyczkę, panel na ten z żółtą ikonką, zabawa z ciśnieniami w układzie klimatyzacji bo słyszałem o różnych jego wartościach.....ale okazało się że winna była....zatkana owadami i innym syfem chłodnica, która nie miała dobrego przejścia powietrza i po zabiegu porządnego potraktowania myjką z gorącą wodą i środkiem myjącym...wypłynęło tyle syfu i układ ma teraz lepszy przepływ powietrza co ostatecznie zlikwidowało całkowicie problem z drugim biegem wentylatora Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pamiętajcie tylko aby zabezpieczyć dobrze dolot powietrza przed wodą- ja robiłem to na wyłączonym i zimnym silnikuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem