View Single Post
Stary 27-06-2012, 07:50   #19
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: pęknięta rura od kolektora dolotowego a kopcenie przy przyspieszaniu

Cytat:
Napisał AdamJ. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Samej tej krótkiej nie dostaniesz- lepiej kupić używkę od turbo do obudowy filtra. ja ostatnio tak miałem, że sprawdziłem wszystkie rury, połączenia, a świst i brak mocy oraz falowanie pozostawało a już o kopceniu nie wspomnę. Jak później się całkiem przypadkiem okazało, uszkodzony był właśnie ten łącznik ale w okolicach opaski zaciskającej się na turbinie- ktoś mądry tak mocno zaciągnął że opaska ją przecięła. Tak jak pisałem wcześniej, kupiłem używkę za 50 zł i wszystko jest tip top Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam dziurę dokładnie w tym samym miejscu! Wygląda na to że opaska przecięła tą rurę tak na połowie obwodu. Tylko teraz nie wiem co mam kupić, czy to co podał kolega hirotaro będzie pasować bo nie wygląda, ale może to jakaś inna wersja tego? Prosiłbym o podanie numeru seryjnego jeśli ktoś jest w stanie. Będę z góry wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem