View Single Post
Stary 20-06-2012, 18:41   #7
Peet_peet
ford::beginner
 
Avatar Peet_peet
 
Zarejestrowany: 06-10-2011
Skąd: Śląsk
Model: C-MAX
Silnik: 2.0 136 KM
Rocznik: 2005
Postów: 49
Domyślnie Odp: Bagażnik na rowery na tylną klapę. Ktoś posiada ?

miałem kiedyś takie cudo na 3 rowery.... akurat przy innym samochodzie - SEAT Cordoba... opierał się na zderzaku i na podszybiu a taśmami był chwycony do klapy bagażnika... wybraliśmy się na wczasy z trzema rowerami... koło Łodzi już żałowałem, a to była połowa drogi... zderzak opadł nieco pod ciężarem co spowodowało odczepienie się taśm z dolnej krawędzi klapy... dobrze, że tego nie odkryłem gubiąc rowery na autostradzie pod Łodzią. Potem było już tylko gorzej... rowery latały na lewo i prawo... Powrót to był koszmar do potęgi bo wiedziałem co się może stać... No i na dodatek o ironio... nie jeździliśmy ani razu na rowerach w ten urlop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak więc zdecydowanie odradzam.... jeszcze jeden rower na krótką trasę... OK, nawet komfortowo... ale nic więcej... na dodatek oczywiście zasłania światła i rejestrację... więc kłopoty mogą być.
__________________
C-MAX 2.0 TDCi Ghia 136 KM.... jeździło się też C-MAX 1.6 TDCi 109 KM, Focus MK2 FL 1.8 TDCi 115 KM, Mondeo MK4 2.0 TDCi 163 KM... ale to historia
Peet_peet jest offline   Odpowiedź z Cytatem