Temat: [2,0 i 2,2 TDCi] nierówna praca ciepłego silnika
View Single Post
Stary 17-06-2012, 10:37   #10
mallo12
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-01-2012
Model: mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 34
Domyślnie Odp: nierówna praca ciepłego silnika

Cytat:
Napisał ememiks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam to samo już ok kilku dobrych miesięcy z tym walczę bez skutecznie.
Mam taki objaw od kiedy zakupiłem auto i dzieje się to właśnie kiedy silnik się nagrzeje i jest ciepły. Wymieniłem wszystkie 4 wtryski na inne regenerowane i mam ten sam objaw dalej więc chyba wtryski odpadają. Nikt u kogo byłem nie może sobie z tym poradzić jakby ci się udało proszę o informacje.
Ja tez mam z tym problem wymieniłem te dwa czujniki na pompie bo taki pomysł podsunął mi znajomy mechanik ale nic nie pomogło.Teraz wyczytałem na forum a nawet kontaktowałem się z forumowiczem i powiedział mi że, to koło pasowe napisał mi takie coś



o ile dobrze pamiętam to w tych modelach wiecznie psuło się koło pasowe(ponoć wadą była trwałość materiału), Dlatego nierówno chodziły obroty na biegu jałowym. Dopiero po trzeciej wymianie pracownik aso wygadał się, że wymieniają to srednio co rok o ile ktoś zgłosi reklamacje bo można z tym jeżdzić dość długo. Wymiana W aso to ok. 500-700zł.
pozdrawiam



tak więc mam zamiar to wymienic
mallo12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem