View Single Post
Stary 13-06-2012, 14:47   #199
matu33
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

A ja chciałbym polecić Wam Elektryka róg Połczyńskiej i Lazurowej (to chyba Jelonki). Zakładzik mieści sie w niepozornym garażu (brązowa brama na której jest biały napis Elektryk). Facet uchronił mnie przed wymianą wiatraka w Mondeo MK3. W ABS CAR chieli 1000 pln plus robocizna - w ASO chcieli 1400 plus robicizna a mnie wszystko kosztowało to 80 PLN - słownie osiemdziesią złotych. W ASO i w ABS CAR powiedzieli mi że wiatrak jest nierozbieralny i wymienia sie go w całości - tere fere Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) Pan Henryk w 5 minut wyjął wiatrak, w kolejne 5 minut go rozebrał - sprawdził jakieś kości - podjechał kupił je za 30 pln - wymienił i wiatrak po dzis dzień działa jak nowy! Nie mogłem uwierzyć. Pan Henryk - naprawia wszelkie instalacje, alternatory, rozruszniki i wszelkie pierdoły które denerwują. Polecam w 100%. Nie przepłacajcie bo szkoda kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) Henryk Bala 501-756-253. Pozdrawiam, Marcin (Martinez)
  Odpowiedź z Cytatem