View Single Post
Stary 10-06-2012, 08:02   #3
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Marzenie do spełnienia czyli... auto na niedzielę :)

Ja wiem, że kupuję auto dla siebie i nic nikomu do temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a mam tu na myśli wszystkich znajomych dookoła... a wiadomo jak to jest ze znajomymi jak nagle się okazuje, że "stać Cię na kolejne auto" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... w moim przypadku już 3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale mam na to wy... obcowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

decydując się na zakup "marzenia" czynnikiem decydującym był... silnik V6/V8 i ich brzmienie...
wspomniane wcześniej amerykańce to auta z lat '80 ubiegłego stulecia...
np. chevy caprice, mercury cougar RX7 i podobnej klasy auta w wersji coupe a raczej limuzynki 2-drzwiowe, które... nie są takie małe znów... przeciętnie ok 5,3 - 5,5m długości i ok 1,8 - 2,0m szerokości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak jak napisałem... odstąpiłem od pomysłu zakupu tych aut ze względu na późniejszą dostępność części...

Lexus i cadillac... fakt... "derektorskie" limuzyny ... tylko na co mi taki "krążownik" na niedzielę?? tylko to też auta z początku lat '90... aczkolwiek te dwa auta bym rozważył też jeżeli znajdzie się odpowiedni egzemplarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

alfa to już lata 1998 tak do 2003 ... wiec auto w miarę młode...
no i tu dochodzi ten dźwięk silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wiem, że na pewno czeka mnie wstępne poszukanie interesujących mnie aut i jazdy testowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a tu dla przykładu:
1. mercury cougar RX7
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. chevy caprice
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

no i tym autem to będę jeździł sam...
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm

Ostatnio edytowane przez Cobretti ; 10-06-2012 o 08:06
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem