View Single Post
Stary 02-06-2012, 18:56   #49
Fordon
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-09-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta/Mondeo/Vectra/ ProCeed
Silnik: 2.0 16V/2.0 16v/1.8 16V/2.0 16V
Rocznik: 94/2005/98/2010.
Postów: 282
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

U krakowskiego to powiem wam tak z wlasnego doswiadczenia...
Zrobilem cale kpl. zawieszenie (sam sobie bo robie auta) od amorkow przez tuleje itd itd, lacznie 1300zl na material mi wyszlo, po czym zadzwonilem do w/w zeby ustawic kpl geometrie (bo takowego sprzetu nie posiadam), to "pan naprawa z serwisu" okolo 15 minutach przychodzi do biura (poczekalni) powiedzial ze do wymiany wszystkie tuleje :O ( maja moze z 150km przelotu) a koszty naprawy to kolo 1200zl, lacznie z nowymi wahaczami gornymi (Honda Civic EGGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wszystko OE Honda i 555 zamiennik najwyzsza polka... to poprosilem wlasciciela i pana naprawe ze w chooya mnie robi pracownik i pokazalem przy obu ze auto ma caly nowy zawias, wraz ze sprezynami i amorkami Koni Street i co tu zostalo zdiagnozowane jaki zepsute, a chcialem tylko geometrie... mina pana naprawy bezcenna, wlasciciel czerwony i na koniec powiedzialem ze nic nie zaplace po czym wiecej tu nie przyjade bo sam jestem mechanikem i nie dam sie zrobic w bambusa...

Kazda czesc ktora jest wymieniana w aucie przez mechanika musi zostac przedstawiona po naprawie bo tak to mozna wymieniac polowe czesci w aucie i placic za nic...
Dla tego ja jestem za tym zeby dane warsztaty robily tylko jedna marke a nie wszystko...
__________________
Nie ma podpisu bo nie pasuje do forum...
Fordon jest offline   Odpowiedź z Cytatem