View Single Post
Stary 28-05-2012, 07:15   #9
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Parkowanie tyłem pod oknami...

Ja mam u siebie w kamienicy kogoś w stylu "Anioła"...baba kupiła okazyjnie mieszkanie na parterze, gdzie ma okna od podwórka i na ulicę i ciągle się czepia, że jej parkują pod oknami- gdzie były i są dalej miejsca parkingowe. Doszło już do kilku spięć bo za każdym razem zwraca uwagę, czy zaparkujesz przodem czy tyłem, to kolejnym razem obili mi klapę z tyłu zerwali literkę E z napisu mondeo...wszystko zgłosiłem na policję.
Kiedy panowie przyjechali, to stwierdzili że nie ma tu żadnego wskazania co do parkowania tyłem czy przodem, ponieważ zawiadujący kamienicą i podwórkiem nie wskazał sposobu parkowania na podwórku.

Babsko dopięło swego, bo jakiś czas temu postawili kule odsuwające miejsca parkingowe od jej okien, dzięki czemu, powiesiła sobie sznury na pranie, które regularnie musi na nowo zawieszać, bo ktoś je przecina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i przyznam że niekoniecznie ja bo widziałem jak sąsiedzi odpowiadali w mniej kulturalny sposób niż ja na jej uwagi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem