Temat: [Galaxy 2000-2006] Zaspawanie zaślepki osuszacza.
View Single Post
Stary 23-05-2012, 22:30   #9
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: Zaspawanie zaślepki osuszacza.

Cytat:
Napisał Duke258 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stefano może źle napisałem lub nie zrozumiałem twojego posta.A więc różnice ciśnień na stronie wysokiej jak i niskiej są kompresor odpala stał z wprowadzonym czynnikiem trzy godziny i chłodek w środku aż miło,i przez ten czas czynnika nie ubyło.Wszystkie newralgiczne punkty gdzie mogły by się pojawić nieszczelności zostały prześwietlone(zderzak ściągnięty).A próżni nie idzie wytworzyć komunikat brak szczelność.Zaczyna już mnie to irytować.A wracając do owego zaworka jestem w stanie sam go wykręcić im przeczyścić tą dysze?Czy trzeba demontować kompresor?Uf ale sie rozpisałem.
Sorry, to ja źle zrozumiałem twojego posta, mysląć , ze czynnik wprowadzony, jest cisnienie w układzie, presostat to wykrywa, ale chodzący kompresor nie powoduje róznicy ciśnień.
Twój przypadek to jednak nieszczelność w układzie; rada -> azot ze 20 atm i usłyszysz swist z dziurki stojąc koło auta. Jedź do takiego klimiarza co testuje azotem.
Powodzenia.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem