View Single Post
Stary 16-05-2012, 22:26   #44
maciek mondeo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-04-2012
Model: MK3
Silnik: TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Cześć

Ja swojego Forda Modeo MK3 zawsze serwisowałem w salonie, ale jak to bywa nieraz gorsza praca albo brak wypłata mała i w miejscu a wszystko dookoła coraz droższe.

Z tego słyszałem to warsztat Forda przy ul. Wojska Polskiego, przy Zachemie na zapleczu Stacji Diagnostycznej Auto Reno Lak (gdzie zawsze każdym autem robię przegląd bezproblemowo) nie polecali mi go, ponieważ nie znają się. Ale tylko mi odradzali, nie byłem.

Drugi to Erzet na ul. Grunwaldzkiej na przeciwko stacji Shella i Myjni. Skorzystałem raz i nadal korzystam. Ponieważ oni naprawdę się znają i wierzę w to że jak tam dam to będzie na cacay, ale nie są za tani tzn. Niby tanio tanio ale odnoszę wrażenie że zawsze coś wynajdą i wtedy kwota rośnie. Robiłem u nich sprzęgło oczywiście z kołem dwu masowym, oryginalny akumulator, jakieś tam łożysko, wtryski i standard filtry i oleje. Ogólnie teraz chyba nie oddam pomimo że jestem pewien to się boję że coś znajdą lub wymyślą. Szukam nowego Warsztatu, ale czy dobrze robię?

Pytanie:
Oddaje zawsze raz w roku na wymianę wszystkich filtrów i olejów. Rocznie robię nim ok 10tys. Czy warto tak często serwisować? Wiadomo, że po tej wymianie auto chodzi mi zawsze super.

Ostatnio edytowane przez maciek mondeo ; 16-05-2012 o 22:28 Powód: Coś dodane
maciek mondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem