View Single Post
Stary 22-04-2012, 21:51   #1
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Potrzebne autko dla żonki Rob^a ;)

Witam ... ponownie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Postanowiłem założyć nowy wątek bo nie za bardzo wiem co zrobić.

Żonka jeździ w tej chwili Oplem Corsa B 1,2L z 1995 roku która z racji wieku zaczyna zmieniać kolor od spodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie ma też wspomagania kierownicy... na co głównie narzekania słyszę, poza tym autko jest sprawne i nie miało żadnych poważnych usterek przez ostatnie 6 lat użytkowania.
Przebiegi które robi żonka są minimalne, 2km dziennie do pracy (2km w obie strony) + 2-3x w tygodniu 10-20km "do miasta" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy mam sprzedać tą Corsę i kupić coś młodszego a może zlecić dodanie wspomagania i zrobić konserwację podwozia ?

Może ktoś mi poleci coś "fajnego" najlepiej ze stajni forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kwota którą chciałbym na to autko przeznaczyć to max 9999 PLN

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem