View Single Post
Stary 20-04-2012, 00:20   #152
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Post Odp: pytanie do adminów

Witam, mam pytanie co mam zrobic i czy jestescie mi w stanie pomoc. Korzystam z waszego forum juz dosc dlugi czas i wielokrotnie korzystalem z waszej fachowej pomocy, sam nie wiele wiem na temat forda wiec korzystam z fachowosci kolelgow tu na forum. Kilka miesiecy temu przegladajac forum znalazlem ciekawy temat ( nawigacja fx) i tym razem czujac sie w pewien sposob zobowiazany zdecydowalem ze to ja komus pomoge. Koledzy pytali o mapy do w/w nawigacji i napisali ze sa one tansze w UK a skoro tu juz dlugi czas mieszkam to napisalem ze jesli ktos chce to moge mu taka karte kupic a on mi tylko po prostu pokryje koszta ( zaden zarobek, rachunki do wgladu ! ) i wszystko bylo fajnie do czasu az sie trafil uzytkownik ljo ford::beginner ktory postanowil zaczac sobie ze mnie w pewien sposob szydzic i robic nie wiem kogo, prosil bym o zareagowanie na ta sytuacje i wyciagniecie konsekwencji w stosunku do w/w kolegi, moim skromnym zdanie osoby takie psuja niesamowita atmosfere jaka panuje na ty super forum.

Z wyrazami szacunku
madomat.

link do tematu:

http://forum.fordclubpolska.org/show...68#post1817568
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem