Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej.
View Single Post
Stary 16-04-2012, 21:34   #166
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej.

W końcu znalazłem czas aby zrobić zdjęcia. Szkoda tylko ze tak kiepsko wyszły. Diody nie są tak mocne jak sie wydają na zdjęciach, nie oślepiająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam prośbę... Czy mógłby mi ktoś dać te same zdjęcia ale z standardowym zielonym oświetleniem? Potrzebuje na stronę internetową dla porównaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. [IMG][/IMG]

Ostatnio edytowane przez SrebnaStrzała ; 17-04-2012 o 05:49
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem