View Single Post
Stary 23-03-2012, 09:36   #75
klapek_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-07-2011
Skąd: Kwidzyn
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI
Rocznik: 2000
Postów: 23
Domyślnie Odp: Element półosi prawej między łożyskiem a skrzynią biegów - jak się nazywa?

Jakiś miesiąc temu żonka siedząc z tyłu (prawa strona) powiedziała mi że "czuje" jakieś uderzenia. Sprawdziłem zawieszenie, wymieniłem jeden łącznik stabilizatora i metaliczne, nieregularne stuki pojawiały się dalej. W poniedziałek jadąc do pracy, z lekkich stuków zrobiło się bicie w kowadło lekkim młotkiem. Po pracy na kanał... W pierwszej chwili pomyślałem że wysypało się łożysko na wyjściu ze skrzyni bo był wyczuwalny luz... Odpaliłem kompa i znalazłem temat o półosiach... Po chwili miałem prawą półoś na stole - luz jak chol(e)ra. Zapakowałem całość do plecaka, kombinezon na dupę i dzida na motocyklu do Torunia. W MotoMax byłem 10 minut przez zamknięciem... Super miły i w temacie Pan, obejrzał, poszedł na magazyn i przyniósł taką samą ale zregenerowaną i poprawioną. Koszt 650zł brutto. Dziś po pracy skręcanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klapek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem