Temat: [Focus 1998-2004] spadek obrotów na biegu jałowym
View Single Post
Stary 15-03-2012, 13:53   #61
MarcinMegusi
ford::beginner
 
Avatar MarcinMegusi
 
Zarejestrowany: 08-01-2012
Skąd: Podbeskidzie/Kęty
Model: Focus MK1
Silnik: Zetec-SE 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 21
Domyślnie Odp: spadek obrotów na biegu jałowym

Cytat:
Napisał K!S!3L Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przy nawiewie na szybę automatycznie włącza się klima a nie zapala się lampka od klimy. Czytałem że idzie to odłączyć ale musisz poszukać dokładniej.
Można to wyłączyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja u siebie tak zrobiłem i gra wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oto instrukcja z forum focusa:
Cytat:
1. Należy zdemontować panel z pokrętłami sterowania nawiewu i klimatyzacji. Temat był opisywany wiele razy, przypomnę tylko, że należy wyjąć radio i odkręcić 4 wkręty w narożnikach powstałej po jego wyjęciu dziury.
2. Następnie delikatnie wyszarpujemy panel, odczepiamy złącza elektryczne od zegarka i przycisku włączania świateł awaryjnych.
3. Odchylamy panel górną częścią do siebie, tak, aby uzyskać dostęp do tylnej części pokręteł regulacji nawiewu.
4. Na środkowym z nich znajduje się szara wtyczka z zatrzaskiem i dwoma kabelkami w kolorze czarno-żółtym. Należy podważyć zatrzask do góry (uwaga trzeba to zrobić delikatnie, bo trzeba go podnieść dość wysoko, na granicy wytrzymałości materiału) i wysunąć wtyczkę. Można ją przymocować taśmą do jakiejś wiązki, żeby się nie telepała.
5. Zmontować wszystko w odwrotnej kolejności.
6. Teraz jak chcę żeby chłodziło to naciskam przycisk włączania klimatyzacji i zapala się lampka na przycisku (ciekawe komu to przeszkadzało?).
MarcinMegusi jest offline   Odpowiedź z Cytatem