View Single Post
Stary 26-02-2012, 16:41   #2671
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę odetkać zgreda i sprawdzić, to 5 minut roboty...już się bałem, że to wtryski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To dwumasa sie sypie albo skrzynia biegow, moze masz zgiety korbowod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak na powaznie to ja bym obstawial zawor IMV na pompie, powoduje skoki cisnienia na szynie CR i z takowe delikatne poszarpywanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prawie kazde mondeo z wiekszym przebiegiem to ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Snajper, ja wiem ze na tych wtryskach auto przyspiesza juz od 1000obr i ze mozna sobie normalnie jezdzic kozystajac tylko z samego dolu ale to nie znaczy ze nalezy tak robic. Mniej i tak ci nie spali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Ostatnio edytowane przez INVERTER ; 26-02-2012 o 16:54
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem