View Single Post
Stary 12-02-2012, 21:45   #339
angielo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-06-2010
Skąd: Silesia City
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 6
Angry Odp: Jak zapalają wasze dieselki w ujemnych temperaturach

Drodzy forumowicze
tak przeglądam Wasze odpowiedzi w poszukiwaniu swojego problemu ale nie mam co się rozpisywać gdyż jak zauważyłem wszyscy mamy ten sam problem...
ja musiałem na 2 tygodnie przesiąść się na komunikację miejską bo...... zatankowałem paliwo za 6 zł za litr na Stacji BP w Mikołowie ciężko mi zwalać winę na inne stacje gdyż od 5 lat tankuję tylko na jednej i tylko ultimate.
Niestety autko stoi pod blokiem po dolaniu "uszlachetniacza" i dolewce Vpower z Shela autko pali ale..... jak chcę ruszać autko szarpie, gaśnie, przerywa i tak naokrągło.... jak już dojeżdżam do podziemii silesii (marketu) przy temp 0 stopni wszystko śmiga działa....
.... do wymiany podejrzewam filtr paliwa ale.... dlaczego qwa mam za to płacić? czemu nei dość że tankujemy paliwo za kosmiczne pieniądze mamy dokupować uszlachetniaczy? czyścić wtryski? przewody paliwowe? do pracy mam 60 km było dla mnie ogromnym problemem przesiąść się na 3 autobusy o co kaman? czy my na prawdę nie możemy niczego zrobić? nie mamy żadnych praw reklamacyjnych?
pozdrawiam i czekam na propozycjeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
angielo jest offline   Odpowiedź z Cytatem