Temat: [Focus 2004-2008] opadajaca wskazowka temp.
View Single Post
Stary 07-02-2012, 21:35   #32
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: opadajaca wskazowka temp.

Cytat:
Napisał mjprzem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w ogole ci sie dobrze wydaje. ja tez nie zauwazylem poza tym zjawiskiem innych negatywnych skutkow ubocznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. napewno nie jesli chodzi o rozgrzewanie.
Pomyślimy w przyszłości nad nowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na razie muszę rozwiązać problem z tym przerywaniem :/ mam już kabelek, program, jutro zrobię przelot na trasie i podeślę Ci logi czy tam nagram film ze ScanXL Pro to może mnie na coś naprowadzisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wracając do tematu, bo troszkę offtop zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wielkim grzechem było by przysłonięcie w moim przypadku wlotu w zderzaku, mam front od cabrio i właściwie cały IC i zdecydowana większość chłodnicy jest odsłonięta, w normalnym zderzaku wlot to 1/5 tego co mam ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem