View Single Post
Stary 05-02-2012, 09:58   #20
martina
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-06-2011
Skąd: ŚLĄSK
Model: Ford Kuga
Silnik: 2,0 diesel
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: ukradli mi Kuge....

Widzę,że zdania są podzieloneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Mamy tu zdecydowanych fanów Fordów oraz takich,którzy już F nigdy nie kupią....Ja powiem tak...jak miałam Mondeo(kupilam w salonie w 2001) to mówiłam że to pierwszy i ostatni Ford,potem zakochałam się w Kudze i też psioczyłam,że już nigdy Forda!I teraz co?Obejrzałam już wszystkie auta tego typu i gdybym nie znała usterek w mojej Kudze to znów bym ją kupiła...
Do dyspozycji mam nieco ponad 100 tys zl więc szaleć zbytnio nie ma coGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W pierwszej kolejności pojechałam do Toyoty zobaczyć Rav4 i powiem szczerze,że nic m nie w niej nie urzekło...za cenę które mnie satysfakcjonuje mam ubogą rav'kę w benzynie 158km-niestety przyspieszenie ma kiepskie a na lepsze modele w tej chwili mnie nie stacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomyślałam więc o Nissanie Qashqai....tam za taką cenę mogę mieć Qashqaia na tzw ful wypasie...Ponoć jakiś nowy silnik 1,6 diesel bardzo ekonomiczny,fajnie się zbiera,przyspiesza przyzwoicie do tego wszystkie bajery ,za które gdzie indziej muszę sporo dopłacić...niestety wnętrze tego Nissana pozostawia wiele do życzeniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Następnie pojechałam do Kia przejechać się nowym Sportage-nie powiem autko jest nie dość że ładne to jeszcze komfortowe,choć trochę kiepska widoczność,bo szyba tylna bardzo mała a ogólnie tył auta dość potężny,niestety na nową Sportage trzeba czekać od 7 miesięcy w góręGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a ja nie mam tyle czasu-potrzebuję samochód szybciej.
Byłam też w chevrolecie i oplu ale tamte modele SUVów zupełnie mnie odrzuciły....
Nie pojechałam jeszcze do Audi zobaczyć Q3,ale wg konfiguratora mogłabym mieć "najbiedniejszą" jego wersje-choć powiem Wam że zastanawiam się czy właśnie nie wato poszukać z rocznika 2011 tej właśnie wersji....Wydaje mi się ,ze to rozsądne rozwiązanie....ale...
Kusi mnie troszkę poczekać na nową Mazdę CX5...w Auto Swiecie był test i kurcze....nie powiem ...wydaję się ,że warto czekać...ale jak mówię na razie jej nie ma więc nie mogę się wypowiedzieć na temat tego autka.
Jak na obecną chwile : albo Qashqai na full wypasie albo Q3 najbiedniejsza wersja...Hm...nie wiem czy wogóle powinnam porównywać dwie tak różne marki...? Jak sądzicie...napisałam moje refleksie i czekam dalej na wasze opinie,za które wszystkim dziękuje...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam,Martyna
martina jest offline   Odpowiedź z Cytatem