View Single Post
Stary 03-02-2012, 21:18   #19
fatek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: podkarpacie
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008
Postów: 70
Domyślnie Odp: Drgania i wibracje silnika 2.0 TDCI przenoszące się na karoserię; kierownicę

Cytat:
Napisał mrk26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy dobrze piszesz bo kolega ma tu problem z Mondeo mk4, a te koło o którym piszesz o ile to te co napędza pasek(i to te co myślę) to samo zdjęcie koła go nie pokarze, trzeba jeszcze zdjąć plastkiowe nadkole i akurat to koło to tak jest dokręcone pneumatem przy zmianie rozrządu że prędzej da rade jajo znieść niż odkręcić to koło a co dopiero zobaczyć je luźne.
koleczko zmienione tak i jak napinacz i pasek i alternator po przegladzie,tzn tumnik drgan tez nowy na nim zamontowany.wyeliminowalem podstawowe rzeczy a dalej telepieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,taki urok tego forda zaraz dostane bana jak wczoraj bo kapslowi sie postawilemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dam znac jak cos wiecej mi wyjdzie chyba ze mody mnie wywala z forum........
fatek jest offline   Odpowiedź z Cytatem