View Single Post
Stary 03-02-2012, 11:38   #35
JohnnyBravo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-03-2008
Model: Focus II FL
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Skandynawskie światła dzienne

Gorilas to ja mam lepiej bo przynajmniej na auto nie mam zapłonu tylko świecą dzienne tzn. 70%. Nie bawiłem się w elektronika bo jest trochę za zimno na rozkręcanie plastyków ale zostawiłem już ten włącznik z funkcją auto bo dzięki niemu mam halo z przodu. Tak na upartego to mogę tak jeździć to następnego przeglądu. O niczym nie mogę zapomnieć jeżeli chodzi o światła bo jak zostawię na światłach to nie zamknę samochodu. Jak zrobi się cieplej to ogarnę gdzieś ten kabelek + 12 po stacyjce co jest sprzężony z włącznikiem świateł i wlutuje tą diodę o czym pisał jeden z kolegów. A co do Twojej sytuacji to jeśli nie masz czujnika zmierzchu to światła auto Ci nie zadziałają bo nie ma elementu decydującego o załączeniu, więc pozostaje jedynie wymienić szybę na taką z czujnikiem i wtedy się bawić ale uważam że gra jest nie warta świeczki. Zastanawia mnie tylko czy wymiana włącznika na taki bez funkcji auto ale z przeciwmgielnymi przód tył (bo jest taki) rozwiązała by mój problem? Koledzy jakieś propozycje?
JohnnyBravo jest offline   Odpowiedź z Cytatem