View Single Post
Stary 02-02-2012, 10:30   #15
MaroX
ford::average
 
Avatar MaroX
 
Zarejestrowany: 22-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3 zombi
Silnik: 2.0 TDCI 141hp/330Nm
Rocznik: 2003 FL
Postów: 107
Smile Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Cytat:
Napisał Jaras26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chcę znalezc kogos z niemieckim i zadzwonic do serwisow z ksiazki i popytac co wiedza o tym aucie. Gdyby okazalo sie ze nic podejrzanego nie znajde tam to jak sprawdzic przebieg? Czy jest mozliwosc zczytania np bezposrednio z automatycznej skrzyni?

j.
Nie musisz znać niemieckiego. Ja jak kupowałem swojego napisałem maila po angielsku, załączyłem zdjęcia książki serwisowej i dowodu i udało mi się otrzymać odpowiedż. Pierwszą odpowiedź dostałem odmowną ze wzgledu na ochronę danych, ale napisałem jeszcze raz i udało się. Przesłali mi wydruki z każdej wizyty w serwisie, z datą, przebiegiem, wylistowanie jak na fakturze co i za ile było robione. Wiem np. że auto po roku od zakupu miało dodatkowo montowane w serwisie podgrzewanie siedzeń.
Wiedziałem, że kupując (wtedy 7 letniego dizla z niemiec) miał faktycznie tylko 156 kkm nalotu a książka serwisowa jest autentyczna.

Co do przebiegu to 20 kkm rocznie to nie jest wcale tak mało. Ja kręcę rocznie taki przebieg i sporo jeźdzę. Auto jest w codziennej eksploatacji.
Wychodzi średnie 55 km dziennie i wydatki na paliwo ~7 kpln rocznie.
To ktoś by musiał mieć do kościoła z 160 km w jedną stronę, żeby tyle nakręcić przez 52 niedziele...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MK3 GHIA 2.0 TDCi 141 KM i 330 Nm by HEKO
MaroX jest offline   Odpowiedź z Cytatem