Temat: [S-MAX 2006-2015] pobiera prąd i rozładowuje akulumator
View Single Post
Stary 27-01-2012, 16:59   #12
Kristoforos
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 220
Domyślnie Kompletnie rozładowany akumulator - co może być przyczyną?

Tydzień temu miałem taką przygodę: samochód stał w garażu nieużywany przez jakieś 2 doby. Otworzyłem go, przekręcam kluczyk - wszystko zgasło, nie ma reakcji. Zawołałem Ford Pomoc, przyjechali, sprawdzili akumulator - rozładowany. Podładowali, uruchomiłem i pojechałem. Uznałem, że to jakiś jednorazowy wyskok, bo wcześniej zdarzało się, że samochód stał dwa, trzy dni i takich przygód nie było. W weekend przejechałem paręset kilometrów. W poniedziałek postawiłem do garażu, wyjechałem służbowo, wróciłem, teraz schodzę do garażu - samochód nie reaguje nawet na kluczyk! Ani na pilota, ani na fizyczne przekręcenie w zamku. Znów zawołałem Ford Pomoc, ale czy oni mi go w ogóle otworzą???
W każdym razie - macie jakieś pomysły, co może mi żreć akumulator na postoju? Teraz na 100% pewien jestem, że niczego zapalonego czy włączonego w środku nie zostawiłem. Co za czort? Alarm tak żre? Czy to może mieć związek z niską temperaturą? Macie jakieś pomysły? Na pewno pojadę z nim do serwisu, ale jeśli teraz go uruchomią/otworzą, to muszę jechać do rodziny, więc do serwisu dopiero po weekendzie.
Co za amba, nowy eSiek...
Kristoforos jest offline   Odpowiedź z Cytatem