View Single Post
Stary 27-01-2012, 12:14   #1
martina
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-06-2011
Skąd: ŚLĄSK
Model: Ford Kuga
Silnik: 2,0 diesel
Rocznik: 2009
Postów: 2
Exclamation ukradli mi Kuge....

Witam Was wszystkich,
Założyłam nowy temat ,żeby wszyscy forumowicze zauważyliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Otoż ponoć Kug nie kradną....no to ja mówie-już zaczeli...Moja w kolorze Ice White została skradziona z 6 na 7go stycznia w nocy...Spod samych okien.Nikt nic nie wie, nikt nic nie widział, ale co tu sie dziwić-wszyscy pewnie spali, ze mną na czele...Więc ku przestrodze...
Teraz jestem zmuszona kupić nowe autko...tylko nie wiem czy znów Kugę ze skrzypiącymi siedzeniami i innymi usterkami o których tu pisaliśmy?Czy może coś innego?Jakbyście byli w mojej sytuacji to jakie auta w tej chwili bralibyście pod uwagę?Może pomożecie mi trochę w wyborze?Niestety z Allianz dostanę 30% mniej niż za nią zapłaciłamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Bedę musiała albo dołożyć albo kupić tańsze:/
Proszę podzielcie się opiniami i poradzcie cośGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Oglądałam już Kia sportage,ale mam mieszane uczucia,a do tego okres oczekiwania jest ok 6 miesięcy.
Ehhhh........poradzcie coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam,
Martyna
martina jest offline   Odpowiedź z Cytatem