Temat: [Focus 2008-2011] Podświetlenie na nogi
View Single Post
Stary 11-01-2012, 16:41   #160
Masiek79
ford::beginner
 
Avatar Masiek79
 
Imię: Masiek
Zarejestrowany: 31-10-2011
Skąd: Podlasie
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał markkato Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masiek79: Za te 12 zł masz żarówkę rurkową dokładnie taką jak na zdjęciu ? tzn z 12 diodami SMD 5050 3chip?
Nie znalazłem dokładnego zdjęcia tej żarówki, fotka zapożyczona z netu, podobna. Sprawdziłem dziś i jednak jest troszkę inna - diody są mniejsze więc to chyba nie smd. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie znam się na tym za bardzo. Zrobiłem fotkę w aucie.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kwestia gustu jak ktoś lubi zimną admosferę i ledwo co świecące światło-to proszę bardzo
Dokładnie tak jest - lubię zimną atmosferę i nie potrzebuję na nogi mocnego światła. Za to ta w kabinie jest bardzo jasna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam wszystkich - Masiek

Montaż świateł dziennych / Montaż haka / Montaż CB w popielniczce - posty 5 i 6

Ostatnio edytowane przez Marek ; 19-01-2012 o 18:59 Powód: Regulamin pkt.21
Masiek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem