View Single Post
Stary 10-01-2012, 06:33   #129
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Post Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S.
co do kart SD WE+Turcja 2010 - na razie zaprzestałem polowania w GB, bo to trochę uciążliwe. Dla siebie (poprzez znajomą) kupiłem na tamtejszym ebayu kartę za 32 funty + koszty transportu. Tak czy inaczej powinno wyjść całkiem interesująco tanio. Na razie karta ciągle "w drodze".
Kłopot polega na tym, że tamtejsi handlarze wystawiają towar z opcją "dostawa tylko do GB" i wówczas licytowanie z Polski jest zablokowane - trzeba mieć znajomego na Wyspach.

Witam wszystkich , od blisko 10 lat mieszkam na wyspach ( Liverpool ) wiec jesli ktos by potrzebowal kupic cos na ebayu UK to chetnie sluze pomoca, do kosztu trzeba tylko doliczyc koszt wysylki listem poleconym do Polski ( recorded delivery ) okolo 5 funtow i juz nie ma problemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czytam ten temat i widze ze ta nawigacje jak i pewnie kazda inna ma tylu zwolennikow co i przeciwnikow, mnie jednak zainteresowala tym bardziej ze moge ja kupic za naprawde tanio:
http://www.ebay.co.uk/itm/1807872411...84.m1438.l2649

Mam tylko jedno pytanie, czy jesli w moim galaxy ( 2010 ) mam radio sony dab z bluetooth to czy to tylko zwykla przekladka radia czy tez musze cos przerabiac, ksztalt niby identyczny i wszystko czesci forda wiec powinno byc ok ale zawsze lepiej zapytac bardziej doswiadczonych kolegow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z gory dzieki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To co na znalazlem na ebayu UK:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk....c0.m270.l1313

Ostatnio edytowane przez madomat ; 10-01-2012 o 06:36 Powód: Ebay.co.uk
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem