View Single Post
Stary 09-01-2012, 06:07   #3
piotrek200585
ford::beginner
 
Avatar piotrek200585
 
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: PO
Model: focus mk1
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 33
Domyślnie Odp: oklejanie plastików (słupków) 3M

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli ma to być w środku to moim zdanie niech to będzie skóra, albo flok. Z tym że ja bym się nastawiał bardziej na floka.

Są to w końcu materiały używane głównie do wykończeń tego rodzaju.
hmm o floku nie pomyślałem, a orientacyjnie ile kosztowałaby taka operacja na 6-ciu elementach, po 3 plastiki na strone (konkretnie ten miedzy przednią szybą,a przednią boczną, miedzy przednią boczną szybą,a tylnią boczną i między tylnią boczną a tylnią, 3drzwiowy htb) i jeszcze kwestia rozwiązania problemu tego środkowego słupka gdzie znajduje sie regulacja pasów, często sie jej nie używa, ale jednak czasem trzeba, a po poflokowaniu tego elemntu ruchomego, to nie wyobrażam sobie operowania nim, bo chyba długo nie nacieszyłbym sie nowym kolorem tam ? Może ten element ruchomy pomalować farbą, albo okleić czymś innym ? Bo szary pozostać nie może. Kusi to obicie skórą, albo skajem, bo mam także czarną półskóre na fotelach (fotele od ST) i mysle że dobrze by to wyglądało, ale podjęcie sie tego samemu jest chyba ryzykowne, a danie do obicia za to kosztowne, ale oczywiscie za efekt sie płaci, rozumiem)
piotrek200585 jest offline   Odpowiedź z Cytatem