Temat: [Mondeo 2007-2014] Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie
View Single Post
Stary 11-12-2011, 21:50   #287
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie

Cytat:
Napisał wesmond Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy czy możecie podać mi namiary na jakiś konkretny sklep bo poszukuję kompletu na przód i waham się pomiędzy ATE a Zimmerman-em.
wesmond, jeżeli ATE i Zimmermann to odpytaj kolegę pawpor na PW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja podpowiadam Zimmermanna... powinny być tańsze a nie gorsze. Mam teraz gładkie Zimmermanny na przodzie w rozmiarze 316mm i na razie wszystko OK. Poprzednio miałem gładkie ATE w rozmiarze fabrycznym 300mm i się pogięły... ale po przetoczeniu było OK. Oczywiście nie mam pewności czy Zimmermanny 300mm zachowałyby się lepiej, tym bardziej że chodził na tym klocek EBC Red Stuff.

Cytat:
Napisał westblack Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Standardowo w Mondeo są montowane pełne tarcze hamulcowe które mają grubość 11mm a co z tymi wentylowanymi i grubością 28mm ?
...
westblack, albo się mylisz albo ja o czymś nie wiem. Przód 300mm/28mm wentylowane, tył 302mm/11mm pełne... i wszystko na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. Ja założyłem na przód coś ciut większego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=139902
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela

Ostatnio edytowane przez keisim ; 11-12-2011 o 21:58
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem