Temat: [Galaxy 2000-2006] Nie działają wycieraczki
View Single Post
Stary 07-12-2011, 17:15   #38
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Wycieraczki przednie nie działają

Witam mam problem z przednimi wycieraczkami. Polega on na tym że stanęły i nie działają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,na pierwszy ogień poszły bezpieczniki - są całe i jest przejście przez nie.
potem pomyślałem może kable przy silniczku - są jest prąd.
następnie już poszedłem dalej rozebrałem manetkę i wymieniłem mam drugą sztukę działającą na 100 % pozostałość po tempomacie. Dalej Du...a nic nie żyje , ale nie całkiem, przy włączeniu ( podciągnięciu ) manetki do przodu włącza się tylna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dodam że pompka spryskiwaczy też nie daje oznak życia, jak zaczynam kojarzyć tylny spryskiwacz nie dawał oznak życia już jakieś dwa trzy dni. Dla ciekawości dodam że czasami po kilku krotnym ruszaniu manetką coś się odezwie i przeleci kilka razy po szybach, a także podpięty włącznik na krótko pod kable działa normalnie jakieś pomysły, manetka rozebrana nie jest powypalana ani przegrzana. Po lekturze forum na temat wycieraczek ktoś wspominał o module wycieraczek przy silniku ja tam nic takiego nie widziałem, chyba że to jest to pod silnikiem w obudowie .Nie dopisałem że tylna wiązka jest jak najbardziej zgniła ale zaizolowana i nie powinien to być problem.

Ostatnio edytowane przez taxidriver ; 07-12-2011 o 17:22
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem