Temat: [Mondeo 2007-2014] Nowy samochód ściąga na prawo
View Single Post
Stary 25-11-2011, 11:14   #31
Fobos 44
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-11-2011
Skąd: OLSZTYN
Model: FORD MONDEO 4DR
Silnik: 2.0 BENZ. 145 KM
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Nowy samochód ściąga na prawo

Witam, mam identyczny problem ze swoim Mondeo . Kupiłem jako nowy fabrycznie w kwietniu 2011 - wersje sedan z silnikiem 2.0 benzyna. Niestety od przebiegu około 800-1000 km auto zaczęło poważnie ściągać w prawo . Dwa razy zgłaszałem problem w ASO - ustawianie geometrii , przekładanie kół , założenie opon zimowych - nic nie pomaga - serwis nie ma pomysłu i chęci aby pomóc . Auto prowadzi się tragicznie , teraz ma 9.500 km - jeżdżone jest jako drugie auto tylko na trasach . Tak jak Pan pisał - sam zmienia pasy w mieście a na trasie to już kompletna porażka .
Oprócz ściągania w prawo od jakiś dwóch miesięcy przeraźliwie skrzypią ( jak stara skórzana sofa ) uszczelki wszystkich drzwi - nawet przy ruszaniu , hamowaniu na idealnie prostej drodze . Do tego dochodzą stuki szyb drzwi po lewej stronie - teraz podklejam je fizelinowymi uszczelkami bo walą nawet na minimalnych uszkodzeniach nawierzchni .Proszę o pomoc - o kontakt - co mam robić, jak Pan rozmawiał w serwisie - jestem załamany . Mój 11 letni ford focus sprawuje się o niebo lepiej niż wyczekany nowy Ford Mondeo . Proszę o pomoc .

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 02-12-2011 o 13:26 Powód: poprawa czcionki
Fobos 44 jest offline   Odpowiedź z Cytatem