View Single Post
Stary 20-11-2011, 09:52   #2555
smichal1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Gliwice
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał viniom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli BT/VC to masz z voice control i powinieneś szukać przycisku "mode" na joysticku od radia. BT trzeba też uaktywnić poprzez przycisk phone,następnie menu i odznaczyć ikonę bluetooth na pomarańczowo,wtedy zaczyna "siać". No ale jeżeli to zrobiłeś i nadal nie funguje to tylko koledzy Mario,MDMCapital lub Docento mogą pomóc,bo to spece od denso. Ja tylko dzięki ich postom i informacjom dokupiłem i podłączyłem swój BT,dziękuję za to
Pozdro,Viniom
Viniom,
Sytuacja wygląda tak, po wejściu w tryb serwisowy włączam BT, po wł/wył DENSO, mogę przejść do opcji telefonu, gdy naciskam na ikonę BT nie chce się ustawić na pomarańczowo. Próbowałem kilka telefonów, żaden nie znajduje urządzeń BT. Po kolejnym wł/wył DENSO telefon się deaktywuje, naciśnięcie przycisku PHONE powoduje wyciszenie radia.
Czy przycisk MODE na joysticku służy do aktywacji BT? Sądziłem, że tylko do wydawania komend? Mam VC, niestety francuskie, więc nawet nie próbowałem obsługiwać, ale spróbuje, zobaczymy czy zareaguje.
Pozdrawiam
Michał
smichal1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem