View Single Post
Stary 19-11-2011, 13:04   #9
emonkey
ford::advanced
 
Avatar emonkey
 
Zarejestrowany: 28-08-2009
Skąd: Śrem
Model: Ford Fiesta mk5
Silnik: 1.4 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 382
Domyślnie Odp: Jazda na benzynie 95 czy 98? Jakie korzyści?

Swego czasu oglądałem w tv jak hamowano Impreze WRX albo STI oraz jakiegoś VW Polo albo Golfa z 1.4 silnikiem.
Oba pojazdy miały pomiar mocy na benzynie 95 i 98, przy Subaru ilość koni wzrosła dosyć znacznie po zatankowaniu 98 w porównaniu do 95, bo kilkanaście KM a przy Polo zaledwie kilka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oczywiście te kilka koni dla kogoś jest dużą różnicą a dla innego nie. Jak ja nalałem 98 a silnik miałem 1.4 8V o mocy 64KM to odczułem różnicę jedynie w portfelu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak nawiasem, w sportach motorowych tankuje się chyba coś koło 100 oktanów benzynę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc to już samo za siebie mówi dlaczego nie 95 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jeżeli jeszcze Cię nie wyprzedziłem, to na pewno to zrobię Fiesta mk5: Demontaż AirBag Demontaż panelu sterowania nawiewem Termostat wymiana Wymiana tylnych żarówek Odpowietrzanie układu sprzęgła

Ostatnio edytowane przez emonkey ; 19-11-2011 o 13:40
emonkey jest offline   Odpowiedź z Cytatem