View Single Post
Stary 11-11-2011, 22:04   #22
_Qbek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2010
Skąd: Kato
Model: Skoda Superb 2
Silnik: 2.0 TDI 140 kucy
Rocznik: 2012
Postów: 19
Domyślnie Odp: Fabryczne ksenony - czy wystarczjąco jasno świecą?

Cytat:
Nie dawno miałem przegląd 3 dni temu i powiedziałem diagnoście, żeby zwrócił uwagę na światła, bo mam wrażenie, że nie święcą właściwie. Diagnosta sprawdził i odpowiedział, że wszystko ok i jeździć. Ja jako człowiek wierzący w swoją rację podjechałem wczoraj jeszcze raz (ale już innego diagnosty) i mówię co i jak. On panie wszystko ok no może delikatnie przesunięte. Ja na to proszę sprawdzic dokładnie na przyrządach. I okazało się że tak prawie dobrze ale prawy ksenon świecił troszkę za nisko i za bardzo do środka. Ustawił jak trzeba i mówi: Panie masz Pan oko, ludzie jeżdzą z dużo gorzej ustawionymi swiatłami i sie nie przejmują.

Ja po wyjeździe (około 19:00) nie mogłem uwierzyc jak świecą teraz lampy. Reasumując ustawienie świateł sprawiło, że lewa i prawa lampa zgrały się w granicy światło cień i teraz naprawdę świecą dobrze.
Dobrze wydane 10 zł.

Podjedź i sprawdź na stacji diagnostycznej może to będzie to. Koszt 10 zł.

P.s i bądz delikatnie upierdliwy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przekonała mnie Twoja historia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę poszukać innej stacji i postaram się być upierdliwym, albo pokażę w fonie zdjęcie jak świecą lampy.
_Qbek jest offline   Odpowiedź z Cytatem