View Single Post
Stary 09-11-2011, 15:09   #11
annzii
ford::beginner
 
Avatar annzii
 
Zarejestrowany: 13-11-2009
Skąd: Warszawa
Model: KUGA
Silnik: 2,0
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: koszty przeglądu

Witam,
wczoraj robiłam przegląd po II roku w Warszawie. Cena 875 zł w tym 472 zl robocizna.
Wymiana: filtr klimatyzacji, , filtr oleju, olej formuła F 5W30 b., płyn do chłodnicy super plus premium, korek oleju , płyn do spryskiwaczy.

Samochodu oczywiście nie umyli.

Miałam wykupić tą "gwarancję 12" za 90 zł/rok ale zrezygnowałam gdy dowiedziałam się,ze oprócz kosztów przeglądu 875 należny jeszcze zrobić obowiązkowo geometrię za 200 i dopłacić to 90 zl za gwarancję i oczywiście obowiązkowo serwisować dalej w autoryzowanej stacji.

UWAGA!!! akcja serwisowa dla KUGI
Przypadkowo dowiedziałam się ,ze jest "akcja wymiany dysz spryskiwaczy" na przednią szybę, których awaria może spowodować spalenie całej instalacji elektrycznej w samochodzie. Cos tam wymienili w ramach tej akcji - dysze teraz zupełnie inaczej pryskają, są dwa grube strumienie na szybę a wcześniej płyn był bardziej rozproszony - teraz chyba jest lepiej, zresztą juz sama nie wiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


cd.
2 dni po przegladzie, po 4 przyciśnięciach spryskiwaczy (tylko na szybę) płyn sie skończył.
Na fakturze z przeglądu oczywiście jest - uzupełnienie płynu - ciekawe tylko ile dolali 2 cm?????? żenada

Ostatnio edytowane przez annzii ; 10-11-2011 o 08:36
annzii jest offline   Odpowiedź z Cytatem