View Single Post
Stary 05-11-2011, 20:41   #1
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Unhappy Opóźnienie w odbiorze nowego auta

Witam wszystkich

Chciałbym zapytać, czy ktoś z forumowiczów ma aktualnie problem z odbiorem zamówionego auta, pomimo tego, że już minął ustalony termin. Jestem już miesiąc po terminie, a auta ani widu, ani słychu. Będę w poniedziałek rozmawiał z Ford Polska, żeby podpytać, czy wiedzą co jest grane.
W gronie forumowiczów chcę upewnić się, czy jest to przypadek jednostkowy, czy jakaś dziwna seria.

=== EDIT ===

Po rozmowie z Ford Polska okazało się, że auto jeszcze stoi w fabryce w Niemczech. Wg VIN zostało wyprodukowane 30.09, chociaż przez krótki okres czasu wyświetlała się data 19.09. Pani z Ford Polska stwierdziła, że za jakiś tydzień auto "powinno" wyjechać do Polski, ale sam transport potrwa dodatkowo ok. 2-3 tygodni. Czyli odbiorę auto ponad 2 miesiące od daty produkcji, do tego na przełomie lat, gdzie za moment będzie warte dużo mniej. Czy tylko ja mam pecha, czy jest może na forum ktoś jeszcze czekający na swoje auto tak długo? Może działanie kilku osób, ze wsparciem np. mediów spowoduje jakieś sensowne podejście Ford Polska do tej sprawy.

Proszę osoby z podobnym problemem o odzew.

Pozdrawiam
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.

Ostatnio edytowane przez goodi ; 07-11-2011 o 16:04
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem