View Single Post
Stary 21-10-2011, 17:35   #22
gnoziak
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-10-2011
Skąd: Myszyniec
Model: V50
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Odp: Focus mk2 Brak mocy po usunięciu filtra cząstek stałych

sam juz nie wiem...
Otoz prawde mowiac na usuniecie dpf zdecydowalem sie dosc spontanicznie... Najpierw zostal on usuniety mechanicznie ( czyli wypaproszony caly srodek puszki bez wspawywania rury) jednak po tej operacji w aucie nie pokazaly sie zadne komunikaty bledy.. Samochod szedl jak strzala zbieral sie bez problemu powyzej 150 z tym ze po zatrzymaniu po jezdzie czsami pojawialo sie bardzo intensywne dymienie ktore mnie zaniepokoilo... Wtedy wlasnie pojechalem do vtechu do olsztyna.. Jednak po przejechaniu 60 km nie zauwazylem juz zadnego dymienie... Ludzie z vtechu powiedzieli jednak ze wgranie softu jest konieczne wiec sie na to zdecydowalem.. Po wgraniu nowego softu podczas powrotu do domu po przejechaniu 20 km zaczely sie problemy ktore trwaja do dzis. Po telefonie do vtechu stwierdzili ze trzeba wspawac ta rure.. Podczs ponownej wizyty tak jak mowilem wgranie softu oryg czy zmodyfikowanego nic nie dalo...
Pewien mechanic mowil cos o wymianie sprzegla ze to moze byc zwiazane z antyposlizgiem jednak nie wydaje mi sie ze to jest zrodlo problemu..
Najpierw pojade chyba do jakiegos servisu zeby podlaczyli mi go pod kompa..
Chyba ze ty moze polecisz mi jakas firme / osobe z warszawy badz trojmiasta ktora jest kumata w tych sprawach???
gnoziak jest offline   Odpowiedź z Cytatem