Temat: [Mondeo 2007-2014] Powershift od kiedy była montowana
View Single Post
Stary 11-10-2011, 22:54   #3
pse
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-07-2011
Model: Ford Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: MK4 - Powershift

Cytat:
Napisał Ramzik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skrzynia ta pojawiła się w 2009 roku ale chyba - na szerszą skalę - zaczęła być montowana w 2010 roku
Sam mam powershift w Kudze i jak pytałem o automat w 2009 roku to jeszcze go nie było - w 2010 roku już był dostępny - przynajmniej w Kudze
Być może w Mondeo był montowany już w 2009 roku
Czy możesz kolego napisać coś o tej skrzyni jako jej użytkownik? Chodzi o to jak się sprawuje, jak zmienia biegi, czy jest bezawaryjna. Bardzo chciałbym zakupić TDCI 163KM z tą skrzynią pod kątem wygody oraz holowania przyczepy kempingowej i ciekaw jestem każdej opinii. Nie mam wielkiego doświadczenia z automatami, ledwie co przejechane kilkaset kilometrów w BMW 318d z automatem. W tymże BMW dla mnie rewelacja. Jechałem też kiedyś VW Tiguan z DSG i też super. Gadanie, że Poweshift nie dorasta do pięt DSG traktuję jak puste paplanie. Liczą się prawdziwe opinie ludzi, którzy mają do czynienia ze sprzętem, dlatego mam nadzieję usłyszeć opinię zadowolonego lub nie użytkownika skrzyni Powershift. Z góry dziękuję za poświęcony czas.
pse jest offline   Odpowiedź z Cytatem