Temat: [Mondeo 2007-2014] Śmierdząca klimatyzacja
View Single Post
Stary 04-10-2011, 13:44   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Śmierdząca klimatyzacja

Cytat:
Napisał Osmola Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam koledzy. Opiszę swój cały problem. Na wiosne tego roku zrobił mi koles serwis klimatyzacji. Został wymieniony filtr kabinowy na FILTRONA dobił czynnik i odgrzybił. Od jakiegos miesiąca zaczeło coś troche śmierdzieć w samochodzie ale bardzo delikatnie. Nie zwracałem na to uwagi ponieważ nie miałem czasu. Wczoraj włączyłem klimatyzacje to zaczeło śmierdziec niesamowicie. I tak sprawdzałem kilka razy, na włączonym śmierdzi. Samochod zaprowadzilem do odgrzybienia dzisiaj rano i śmierdzi dalej. Może troche mniej. Więc zaprowadziłem teraz i mają wymienić filtr na nowy i jeszcze raz odgrzybic. Mówił mechanik ze ozonerem wystarczy odgrzybiac 30 minut a oni robili 50. Co teraz dalej?
HEH
potraktuj chemią . Pianka CRC na parownik i po sprawie. Mozesz pianke wprowadzic przez odpływ klimatyzacji. Odpływ znajduje się pod osłoną tunelu przy nogach pasażera. Zdejmij łacznik z gumy i wprowadz tam dysze i czynnik wprowadz. Pianka się pieni wiec spokojnie dojdzie do parownika. Sprwadzone w 100%
pozdr
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem