View Single Post
Stary 11-09-2011, 20:47   #3448
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Cytat:
Napisał rafano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprzęcik był niezły, byłem pierwszy raz na tych targach, zaskoczyły mnie swoim ogromem i tłumem ludzi. Czy tak co roku jest?
PS.Jonhy Dery rozbiły wrażenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a co do ceny sprawdziłem, znalazłem w necie za te największe czyli z serii 8 z 2009 roku trzeba wydać około 450 tyś zł. czyli parę naszych nowych mondków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ceny za nowego niestety nie znalazłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nowy....i nawet do 700tyś może dojść,a cena się i tak na tej kwocie nie zatrzymuje bo można jeszcze zawsze rozszerzyć wyposażenie....a mówimy tu tylko o ciągniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli chodzi o spota to też jestem za i pasuje mi każdy dzień, bo rodzina nie chce mnie we Wrocławiu jużGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - jada na wycieczkę za granicę
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem