View Single Post
Stary 01-09-2011, 23:22   #104
Toper
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-01-2011
Model: Lancia Lybra
Silnik: 2.4 JTD
Rocznik: 2002
Postów: 24
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał OOstrowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Jak tam Wasze EcoBoosty?

Ktoś z Was przekroczył już 50.000km? Ja mam dopiero 10kkm i jak narazie bezawaryjnie, ale jestem ciekaw jak u Was?
Byłem w sobotę w serwisie z ciekawości popytać czy naprawiali już jakiegoś EcoBoosta 1.6, ale powiedzieli, że jeszcze nie było takiego, ale silniczek nowy, więc jeszcze trudno rokować o wytrzymałości.
Ja mam 11 000 przejechane od czerwca. Silnik super, spalanie mam ok 8,5-9, raczej nie chce spaść poniżej 8,5. Niestety na długiej trasie jak się da jechać 130-140 to raczej pali więcej niż mniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. żeby oszczędnie jechać to chyba by trzeba jechać 100-120. Spalanie podaję z wyliczeń, a nie z komputera, bo ten radośnie podaje 7,8-8,0 ;-)więc ma spory błąd.
W sumie to jak na tak ciężkie auto to nieźle. Bardzo podoba mi się elastyczność silnika, w zasadzie jeździ jak diesel.

Kategorycznie nie podoba mi się to, że jest głośny szum powietrza z okolic górnej krawędzi przedniej szyby i słupków oraz na tylnej kanapie buczy wydech, dosyć nieprzyjemny dźwięk. Z przodu na szczęście tego nie słychać.
Gdyby nie to, to nie miałbym uwag do tego samochodu.

Pozdrawiam
Toper jest offline   Odpowiedź z Cytatem