View Single Post
Stary 22-08-2011, 12:31   #36
JohnLenin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-08-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2011
Postów: 320
Domyślnie Odp: Metaliczne stuki przy odpalaniu i gaszeniu silnika. Dwumasa czy może coś innego?

Cytat:
Napisał damiasek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prędzej łożysko ze sprzęgła.
Byłem u znajomego mechanika i twierdzi że to jakieś łożysko ma luz, a fordy mają i że będę z tym jeździł, a jeździł. Uważa że to nie jest wina 2masyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś wymieniłem tą poduchę silnika, i pierwsza ciekawostka - poduszka firmy Lamforder nie wygląda tak jak w pierwszym poście. Podobno producent zmienił trochę kształt, ale tak poza tym wszystko pasuję. Cena 150pln w sklepie moto!!! Po wymianie znikło szarpanie przy zmianie biegów, i ogólnie troszkę ciszej. Poduszka nie wyglądała tragicznie, ale i to wystarczyło żeby targało w czasie zmiany biegów. Polecam zmianę tej poduchy jeśli komuś szarpie autko w czasie jazdy po zmianie biegów, zwłaszcza niższych. U mnie jednak oprócz tej poduchy, okazuję się że 2mas jest już trochę podłechtany.

Ostatnio edytowane przez JohnLenin ; 27-08-2011 o 19:40
JohnLenin jest offline   Odpowiedź z Cytatem