View Single Post
Stary 06-08-2011, 16:27   #2291
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Cytat:
Napisał karO131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no nie wiem moj mondek scigal sie z kilkoma autkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. stare audi 80 1.8 benzyna przegrala zemna i to juz na 2 biegu odskoczylem passat b5 1.9 remis ale nie wiem jaka wersja silnika byla znaczy sie ilu konna ale juz za to seicento na pierwszym i drugim biegu idzie ostro a przegralem nawet z fiatem pandaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dlatego robie chipa zeby byle Pandka nie fikala mi na swiatlach
przy ruszaniu ze swiatel nie tyle licza sie KM i Kg co technika ruszaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondkiem 130KM mozna zrobic setke w 9sec, a takim 155KM to nawed w 8secGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

450Nm/190KM vs 420Nm/200KM

oba to diesle i jesli auta maja podobna mase i przelozenia skrzyni biegow, to osmiele sie powiedziec ze czas do 100km/h bedzie identyczne. W prawdzie ten 190KM jest slabszy ale ze wzgledu na wyzszy o 30Nm momet obrotowy bedzie lepiej ciagna zaraz po zamianie biegu, a ten 200KM tuz przed zmiana biegu !!!
__________________

Ostatnio edytowane przez INVERTER ; 06-08-2011 o 16:29
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem